Dzień dobry, 
Poniżej znajdują się linki do wszystkich zdjęć jakie wykonaliśmy. Zdjęcia są przygotowane do pobrania.
Każda klasa ma swoją galerię i każdy kto zamówił do tej pory album otrzyma hasło na adres e-mail który podał w zamówieniu albumu, kto tego jeszcze nie zrobił może to zrobić tutaj, pamiętając aby w uwagach dopisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której dziecko należy.
Zdjęcia w każdej galerii zostały podzielone na elementy, które oznaczyliśmy słowami kluczowymi aby ułatwić Państwu przeglądanie i wybór. 
Miałem również zapytanie o dodatkowe odbitki, dlatego też tutaj jest możliwość dokupienia odbitek w cenie 5 złotych / sztuka, szczegóły jak zamówić, pobrać i kupić znajdują się w filmiku instruktażowym pod tekstem.
Pliki cyfrowe możecie od razu pobrać na swoje urządzenie (komputer/telefon/tablet), w poniższej instrukcji zobaczycie jak zamówić odbitki do albumu już zakupionego, oraz w jaki sposób domówić sobie dodatkowe odbitki za opłatą.
Filmik instruktażowy jak zamówić pakiet zdjęć do albumu, oraz jak domówić dodatkowe odbitki
Witam serdecznie
poniżej zrobiłem dla Was instrukcję jak zamawiać albumy, i później zdjęcia.
Ważna informacja jest taka, że jesteście podzieleni na 2 grupy.
Każda grupa ma osobnego linka do galerii w której już dziś do kupienia jest pakiet z oferty za 65 zł, i później będą dodane zdjęcia z Komunii. 
Uwaga: w związku z koniecznością zamówienia albumów, oraz ułatwienia zbierania pieniędzy przez rodziców, prośba aby wszyscy zamówili i opłacili album poprzez poniższe galerie do 15 marca 2021.

Poniżej są grupy, linki do zamówień, a pod grupami instrukcja jak zamawiać.

Grupa 1 - Komunia w sobotę
godzina 10:00 Klasa 3f - opiekun rodzic Anna
godzina 11:30 Klasa 3b - opiekun rodzic Joanna
godzina 13:00 Klasa 3c - opiekun rodzic Marzena 

Grupa 2 - Komunia w niedzielę
godzina 10:00 Klasa 3d - opiekun rodzic Katarzyna
godzina 12:00 Klasa 3e - opiekun rodzic Daniela
Instrukcja jak zamówić pakiet
Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5
Krok 6
Krok 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oferta z dn 2021.02.10
Album
Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa przykładowa galeria do zakupu zdjęć, to zapraszam na stronę fotogans, gdzie sprzedajemy zdjęcia z zawodów.
Poniżej przykładowe zdjęcia mojego autorstwa
Back to Top